Laco Composites

Naším posláním je poskytovat našim zákazníkům vysoce kvalitní produkty, které jsou v souladu s jejich vizí a očekáváním. Zavázali jsme se poskytovat tu nejvyšší kvalitu prostřednictvím vynikajících služeb zákazníkům, včasného dodání a konkurenceschopných cen. Naše díly z uhlíkových vláken nejsou jen jednoduchým vylepšením vašeho vozu, jsou odrazem vašeho stylu a osobnosti.

Posuňme vaše auto na další úroveň!

Dokonalost
v každém kousku

Vítejte v našem světě karbonu, kde vyrábíme vysoce kvalitní, lehké a odolné díly pro automobily. Jsme hrdí na to, že jsme jedním z předních výrobců dílů z uhlíkových vláken v regionu. Náš tým odborníků si potrpí na dokonalost v každém produktu, který vyjde z naší dílny.

Vášeň pro karbon

Uhlíkové vlákno pro nás není jen materiál, je to posedlost. Věříme v posouvání hranic inovací a technologií, abychom pro naše zákazníky vytvořili produkty nejvyšší kvality. Náš tým profesionálů se zavázal používat nejnovější technologie a techniky k výrobě dílů, které jsou nejen účinné, ale také esteticky příjemné.

Široká škála produktů

Specializujeme se na výrobu těch nejlepších dílů z uhlíkových vláken, které jsou nejen odolné, ale také dodávají vozům exkluzivní nádech. Nabízíme širokou škálu produktů, které vyhovují různým modelům a designům automobilů. Naše produkty zahrnují kapoty z uhlíkových vláken, spoilery, střešní kryty, aerodynamické sady a mnoho dalších.

VIZE

Naší vizí je stát se expertem na kompozitní řešení

MISE

Zpřístupnění uhlíkových vláken tím, že jsme nejlepším místním dodavatelem kompozitů

HODNOTY

Lidé, Kvalita, Jedinečný design, Péče o životní prostředí

To jsme my

Michal

zakladatel

Andrew

vedoucí provozu